LC1D32BL - ptm.vn
CÔNG TY TNHH KỸ THUẬT PTM
co viet nam co my
ptm
LC1D32BL
Lượt xem : 710
Số lượng tồn kho:
4
Contactor
Type: LC1D32BL
Input rating:
- Terminal type: Screw clamp
- Motor Power: 15kW
- Current : 32A
- Voltage: 690V
- Frequency: 50/60 Hz
- No. of pole: 3 (NO)
- Contactor coil voltage: 24Vdc
Addition information
- Dimension ( WxDxH): 45x101x85mm